wifi - broadcom 802.11g

Distribuce: 

Ahoj, na starém ntb který používám jako "pracovní do terénu" jsem nahrál chrome os který běží (myslím - musel bych restartovat) na open suse 12.2.

celkem malý, nenáročný systém - pouze bych asi uvítal přepnutí na KDE - tam jsem se zatím nedostal

ale k problému: nemohu rozchodit wifi kartu (broadcom 802.11g)
ve správci jsem instaloval ovladač a nic
dále jsem v terminálu zadal: sudo install_bcm43xx_firmware - stále nic.

s terminálem se zatím peru - měl jsem ubuntu a prostě nemluví stejně

přez ubuntu jsem vatáhl (třeba to pomůže):

Fórum: 

Vyšel openSUSE Leap 42.3

Distribuce: 

Zdravím,

když už je dva týdny venku Leap 42.3, bylo by dobré, kdyby se objevil i tu na hlavní stránce. Stále se tu odkazuje na 42.2.

Přiznám se, že tentokrát mi release nějak proklouznul, takže jsem také pozadu, ale už mám přeložený release announcement (https://cs.opensuse.org/Ozn%C3%A1men%C3%AD_nov%C3%A9ho_vyd%C3%A1n%C3%AD_...) a pracuji na portálu 42.3 (https://cs.opensuse.org/Portal:42.3).
¨

Instalace OpenSUSE Leap 42.3 nefunguje

Distribuce: 

Ahojky, mám problém. Delší dobu jsem používala OpenSUSE Leap 42.2 celkem bez problémů. Teď jsem chtěla aktualizovat na 42.3 a tady je ten problém. Stáhla jsem si instalační ISO a vytvořila jsem si flashdisk, nejdříve přímo v SUSE, následně pro ověření, že nedošlo k problému i v macOS Sierra. Flashdisk ale nebootuje, vyberu si boot z flashdisku, na vteřinku něco problikne a je zpátky výběr z čeho bootovat.

Autor: Abby

stav repozitarov tumbleweed a factory

Distribuce: 

Chcel by som sa opytat, preco uz de facto tyzden neboli aktualizacie na tumbleweed a preco sa jeho repozitare sa spolili s Factory. (pouzival som oboje, ale aktualizcvaia bola pomalsia ako p[rio samotnom tumbleweede)

Uz tento tyzden som ocakaval distribucne jadro 4.12 a aj aktulaizcaie KDE a KF5 a nic.

Fórum: 

D-link router support number

Distribuce: 

For any support for D-Link Router, call North yankee nation at 1-855-570-6777 with reference to issue like dlink wireless native space network router setting, dlink router range, dlink wireless setup, dlink router contact vary

dlink router setup

dlink online support

dlink wifi router setting

dlink router customer service phone number

Stránky